E-Tahsilat sistemi ile hukuki iş ve işlemler için ödeme yapmak artık çok kolay.

Dava süreçleri bazen manevi olduğu kadar maddi olarak da yıpratıcı süreçler olabilmektedir. Bu durum icra takipleri bakımından dosya borçluları için de aynen geçerlidir. Ödemeler konusunda zorluk yaşamak hem özel yaşamınızı hem iş hayatınızı olumsuz etkileyeceği gibi, çoğu zaman hakkınızı aramanız konusunda ileriye adım atmaktan çekinmenize de neden olur. Örneğin; haklı olduğunuzu düşündüğünüz bir konuda dava veya icra takibi açmak istediğinizde masrafları nasıl karşılayacağınızı düşünürsünüz. Aleyhinize açılan bir icra takibinde haciz ve sair cebri işlemlere maruz kalmadan borcunuzu nasıl ödeyeceğinizi düşünürsünüz. Artık böyle olmak zorunda değil!

Hukuki iş ve işlemleriniz ile ilgili tüm ödemelerinizi banka hesaplarımıza nakden yapabileceğiniz gibi, E-Tahsilat sistemi ile kredi kartınıza dilediğiniz uzunlukta taksit imkanıyla da yapabilirsiniz.

E-Tahsilat sistemi sayesinde avukatlık büromuz tarafından takip edilmekte olan dosyalarınıza ilişkin avukatlık ücreti, masraf, iş avansı, icra dosya borcu ve diğer ödemelerinizi TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri altyapısını kullanarak güvenli bir şekilde, anlaşmalı bankalara ait kredi kartınızla ister tek çekim ister 3-6-9-12 ay taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

Böylelikle artık hakkınızı aramak için defalarca düşünmenize veya borçlu olduğunuz icra takipleri yüzünden hayatı kendinize zorlaştırmanıza gerek yok.

TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri’nin güvenli ödeme sayfasına ulaşmak için lütfen aşağıda yer alan E-Tahsilat butonuna tıklayın.

 

 

Uyarı:
  • Kredi Kartı ile yapılan ödemelerden banka tarafından alınan komisyon masrafları otomatik olarak hesaplanmakta ve ödeme yapan tarafından karşılanmaktadır.
  • Dosya borcunuzu ve/veya yapacağınız ödeme tutarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile 3D Güvenli ödeme yapabilmek için, kredi kartınızın 3D aktivasyonunun açık olması gerektiğini unutmayınız.
  • Ödeme yaparken ödeme alan bilgisinin doğruluğunu kontrol ediniz.
  • Ödeme yaparken “Yapacağınız Ödeme İle İlgili Detaylı Açıklama” bölümüne ödemeye ilişkin açıklama yapmayı unutmayınız.