Ziyaretçilerimizin Dikkatine!

 

  • Bu web sitesi, Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları’na ve Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne tabi olup, Av. Arb. Şadan Can KÖPRÜLÜ tarafından sunulan hukuki hizmetler hakkında genel bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur. Bu web sitesi üzerinden erişilen bilgiler hiçbir şekilde avukat-müvekkil ilişkisinin kurulduğu yönünde yorumlanamaz.
  • Web sitesinin kendisi, logosu veya içeriği, reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlar için kullanılamaz. Bu web sitesine yazılı izin olmaksızın link yaratmak yasaktır.
  • Bu web sitesinde yer alan tüm bilgi ve materyallere ilişkin fikrî haklar Av. Arb. Şadan Can KÖPRÜLÜ’ye ait olup; yazılı izin olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması veya herhangi bir ortamda yayınlanması yasaktır.
  • Web sitemizde yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hukuki tavsiye niteliğinde değildir; yazıldığı konuya dair tüm detayları içermeyebilir veya güncellenmemiş olabilir. Bu nedenle ziyaretçilerin bu web sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden dolayı Av. Arb. Şadan Can KÖPRÜLÜ’ye hiçbir hukuki sorumluluk atfedilemez.